Naše služby
najdete nás na Facebooku

Naše služby

1. PŮJČOVNA VETERÁNŮ

Pouze hosté ubytovaní v našich apartmánech u Vavřince mají jedinečnou možnost si zapůjčit Citroën 2 CV. Užijete si výlet po místních silničkách v nezapomenutelném vozidle s francouzským šarmem.

Doba zápůjčky je max. 6 hodin/den, na kratší dobu se můžeme domluvit individuálně. K dispozici jsou 2 auta:

Citroën 2 CV max. 4 osoby – rok výroby 1986
Citroën 2 CV Van max. pro 2 osoby – rok výroby 1971

Cena obou vozidel 2000 Kč/den. Pro velký zájem je potřeba zamluvit vozidlo již při objednávce pobytu.

Citroën 2 CV - legendární kachna

Citroën 2 CV Van

2. NABÍDKA REGIONÁLNÍCH POTRAVIN

ŠumavaproduktPřed Vaším příjezdem můžeme připravit do apartmánu "Balíček regionálních produktů", které si můžete vybrat a objednat na www.sumavaprodukt.cz. Uzávěrka objednávek je každý týden v úterý do 20.00 h. Všichni naši hosté mají na celý nákup 5% slevu a minimální objednávka je 500 Kč.

O firmě Šumavaprodukt:
Šumavaprodukt s.r.o. vznikl z potřeby propojení lokálních výrobců a pěstitelů se zákazníky. Pod touto značkou nabízíme našim zákazníkům pouze kvalitní a poctivé potraviny, vyrobené přímo na farmě. Každý producent se snaží, aby jeho výrobky uspokojily vysoké nároky na kvalitu. V prodejně Šumavaproduktu mohou zákazníci zakoupit maso a uzeniny, mléčné výrobky, domácí marmelády, sirupy, pivo, ovoce, zeleninu a řadu dalších produktů od lokálních výrobců. Abychom uspokojili co nejširší okruh zákazníků, přicházíme s nabídkou prodeje výrobků prostřednictvím e-shopu. Doufáme, že naše nadšení a kvalita našich dodavatelů dokáží uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.